360artiAKDM_Logo_(v2.1)_20180813.png

AKADEMİ

akdm.jpg

İş yaşamında kullanılan yazılımlar ve teknolojiler üzerine eğitim veren 360artiAKDM, alanında Türkiye'nin en kaliteli kurumlarındandır. Sadece teorik değil, pratik tecrübeye de sahip eğitmenleri ile sıkıcı olmayan, uygulamaya yönelik ve keyifli eğitimler verir. Binlerce mezunuyla Türkiye'nin en çok tercih edilen bilişim eğitimleri kurumlarından olan 360artiAKDM, bireysel ve kurumsal eğitimlerini İstanbul başta olmak üzere Türkiyenin her yerinde eğitimlerinmi sürdürmektedir.

360artiAKDM; Microsoft, Adobe, Autodesk, Huawei, VMware ve PMI gibi kendi alanında lider markaların Türkiye'deki eğitim merkezlerindendir. Ayrıca üstün hizmet kalitesine işaret eden bir çok farklı farklı yetkinliğe sahip olan bir Microsoft iş ortağı ve eğitmlenlerimiz MCT dir.

360artiAKDM, dünya standartlarındaki eğitim altyapısı ve öğrencilerine sunduğu ayrıcalıklı kariyer hizmetleriyle Türkiye'nin dijital geleceğini şekillendiren başlıca kurumlar arasındadır. Eğitimler uygulama ve proje odaklı modellerle, güncel içeriklerle, güçlü bir altyapıyla, maksimum 15 kişilik konforlu sınıflarda, ortalama 12 öğrenci ile butik bir hizmet şeklinde gerçekleştirilir.

360artiAKDM, 360arti1 Şirketler Grubu'nun diğer iş birimlerinde edindiği kurumsal tecrübelerini tüm eğitimlerinde değerlendirir. Bilişim sektöründeki gelişmeler ve sektör ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan Akademi eğitim içerikleri, mezunların sektöre adaptasyonunu kolaylaştırır.

Neden 360artiAKDM
•    Türkiye'nin en çok tercih edilen bilişim eğitimleri kurularından
•    Sektör ve uygulama tecrübesine sahip eğitmenler
•    En son teknolojileri kapsayan güncel içeriklerle uygulama temelli eğitim
•    Şirketlerin ihtiyacına yönelik, uzmanlarca hazırlanan müfredat
•    İşletmeler tarafından kabul gören uluslararası sertifikalar
•    Ömür boyu süren 360 Arti 1 networküne dahil olma imkânı