360artiARGE_Logo_(v2.1)_20180813.png

ARAŞTIRMA ve GELİŞTİRME

arge.jpg

Görevimiz
Yönetim kalitesini geliştirerek değer yaratamak.

Ülkümüz
Birlikte çalıştığı kurumlar için yarattığı katma değer ve toplumsal katkılarıyla örnek ve önder olmak.​

Farklılıklarımız
Her proje için doğru ekip, Her çalışma için hem çalışma konusunda, hem de müşterimizin sektöründe deneyimli bir proje ekibi oluşturuyoruz. Ekibin yönetimi, analiz, tasarım, uygulama ve yönetim deneyim ve yeteneklerinin dengeli olmasını projenin başarısı için birinci şart olarak görüyoruz.

Hedef ve İlkelerimiz

  • Görevimiz değer yaratmaktır; 360artiARGE'in hedefi, müşterilerinin işlerine sürekli olarak artı değer katmaktır. Üstlendiğimiz her işi ”en iyi” şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayız.

  • En önemli varlığımız adımıza duyulan güvendir; 360artiARGE, müşterilerinin işleri ile ilgili öğrendiklerinin mahremiyetini korumaya, tarafsızlık ve bağımsızlık ilkelerinden ödün vermemeye ve müşterinin çıkarlarını her türlü düşüncenin önünde tutmaya özen gösterir. İş hayatında gösterdiğimiz özeni, çalışkanlığı ve dürüstlüğü, toplum hizmetlerinde ve özel hayatımızda da bir yaşam biçimi haline getirmek ilkemizdir.

  • İşimizin garantisi, çalışanımızın kalitesidir; 360artiARGE, en nitelikli çalışanları kazanmak, karşılıklı güven ortamı oluşturmak ve takım çalışması içerisinde sürekli gelişmeyi sağlamak için titizlikle çalışır. Sağlıklı yaşama verilen önemin, insanın kendisine ve çevresine duyduğu saygının ifadesi olduğuna inanırız.​

  • Hayal gücünün, yaratıcılık ve atılımın temeli olduğuna inanırız; 360artiARGE, hizmet verdiği müşterilerinin işlerinin yaratıcı çözümler gerektirdiğini bilir; ürettiği çözümlerin uygulanabilir olmasına ve farklılık yaratabilmesine özen gösterir.

  • Başarının sırrı rekabet gücünü artırmada süreklilik sağlamaktır; 360artiARGE, müşterilerine verdiği hizmetin her evresinde müşterileri ile bir takım ruhu içinde bütünleşerek çalışır. Müşterilerimizin başarısının, toplumumuzun ve ülkemizin başarısı olarak yayılacağına ve yaşam kalitesini artıracağına inanırız.