Grafik & Web Tasarım

grafik_web_tasarımı.jpg

360arti1 olarak, bünyesindeki kreatif direktörler, art direktörler ve grafikerlerden oluşan geniş grafik tasarım kadrosuyla basılı ve dijital mecralar için yüksek etkileşimli tasarımlara hayat verir. Grafik tasarımın başarıya ulaşması, yaratıcılığın yanında sektöre hakimiyeti de gerektiren bir konudur.
 
Gerçekleştirdiği analizler ve araştırmalar sayesinde sadece reklam-iletişim sektörüne değil, çözüm ortağı olduğu markaların sektörüne de hakim olan
360arti1, şirketlerin potansiyel müşteri profiline göre hazırladığı grafik tasarım çalışmalarıyla marka değerini artırır. Öncelikle, grafik tasarım projesi isteyen marka ile bir toplantı gerçekleştirilir ve toplantı akabinde markanın hedef kitle analizi, sektör analizi ve benchmarking çalışmaları hayata geçirilerek bu araştırmalar sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda metinsel ve görsel tasarımlar gerçekleştirilir.

Web Tasarım
360arti1, çağdaş bakış açısı ve iletişim dinamiklerine hakim ekibi ile, hedef kitlenize ve sektörünüze göre kurgulanmış, modern web hizmetleri sunar. Tamamen taleplerinize bağlı olarak web siteniz için a’dan z’ye metinsel çalışmalar gerçekleştirir ve sitenizin menü yapısından içeriklerine kadar gereken her şeyi hazırlar. İçeriklerin tarafınızdan temin edileceği projelerde ise, hitap ettiğiniz kitleye ve içinde bulunduğunuz sektöre göre web site tasarım çalışmaları gerçekleştirerek alternatiflerle birlikte tarafınıza sunar.  Üzerinde mutabık kalınan web sitesi tasarım çalışması üzerinden tüm çalışmalar gerçekleştirilir ve web site projeniz tamamlanarak tarafınıza teslim edilir.
 

UI / UX Tasarımı

Dijital pazarlamanın en önemli entrümanı ürün veya hizmetin sunulduğu web sitesidir. Dönüşüm odaklı projelerde başarılı sonuçlar elde edebilmek için, web sitesinin tasarım ve geliştilmesi konusunda dikkat edilmesi gereken temel konular;
•    İçerik hiyerarşisi,
•    Kullanıcı deneyimi tasarlanmış bir tasarım yaklaşımı,
•    Tüm cihazlardan sorunsuz erişim sağlayacak tasarım ve geliştirme altyapısı,
•    İçeriğin farklı kullanıcılar tarafından yönetilebildiği fonksiyonel bir CMS,
•    Arama motoru optimizasyonu – SEO uyumluluğu,
olarak özetlenebilir.