Medya & Pazarlama

medya pazarlama.jpg

Eğer bir markanız varsa ve dijital pazarlama için de bir bütçe ayırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey en iyi dijital pazarlama ajansı ile anlaşmak. 360arti1 olarak yüzden fazla müşterimize dijital pazarlama hizmetleri sağlıyoruz. Hizmetlerimiz, referanslarımız ve ekibimiz ile ilgili merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde bir markanın, ürünün ve hizmetin pazarlanması; geleneksel pazarlama ve dijital pazarlama olmak üzere iki ana kategoriye ayrılmıştır.
Geleneksel pazarlama, hedeflenen müşterilere ulaşmanın doğrudan veya dolaylı yöntemlerini kullanmaktır. Geleneksel pazarlamanın verimini kaybetmeye başlaması ile birlikte artık markaların hedef kitlesine ulaşabilmesi ve yeterince rekabetçi olabilmesi için çok güçlü bir çevrimiçi varlık kurması ve sürdürmesi gerekmektedir. Bu yüzden dijital pazarlama geleneksel pazarlamaya göre daha önemli hale gelmeye başlamıştır. Bu tabii ki geleneksel pazarlamanın değerini tamamen yitirdiği anlamına gelmemektedir. Ancak yakın bir gelecekte geleneksel pazarlamanın yerini neredeyse tamamen dijital pazarlamaya bırakacağı da açık bir gerçektir.

 

Dijital Pazarlama Kanalları Nelerdir?
360arti1 olarak markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi pazarlamanız için günümüzün yatırım getirisi en yüksek kanallarını sizler için bir araya getirdik!

 

  1. E-posta Pazarlama (E-Mail Marketing)

  2. Tıklama Başı Ödemeli Reklam (PPC Advertising)

  3. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

  4. Görüntülü Reklamcılık (Display Advertising)

  5. Sosyal Medya Pazarlaması (SMM)

  6. İçerik Pazarlama (Content Marketing)

  7. Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing)

  8. Çevrimiçi Halkla İlişkiler (Online PR)

  9. Grawth Hacking